Kule piorące MOLLI są produktem ceramicznym powstałym w procesie wypalania w wysokiej temperaturze masy z kilkudziesięciu minerałów. Kontakt z wodą o wysokiej temperaturze powoduje równomierne odłączanie się minerałów oraz jonów o ładunku ujemnym, w procesie prania skutecznie usuwając brud z tkanin.

W wyniku tarcia się w wodzie kulki MOLLI wytwarzają wysoko-energetyczne fale podczerwone, które powodują mikronizację H20, pobudzają częstotliwość wibracji wody, zwiększając moc czyszczenia.

MOLLI jako jedyna zawiera w swym wnętrzu magnesy neodymowe!

Oddziałują one na właściwości fizyczne wody użytej do prania; łagodzą jej napięcie powierzchniowe oraz zmiękczając wodę czynią pranie bardziej efektywnym, a jednocześnie łagodzą wpływ wody twardej na elementy pralki.

MOLLI wywiera wpływ na cząsteczki wody wzmacniając jej naturalną zdolność do przenikania, dzięki czemu pranie staje się wyjątkowo czyste.
Kule piorące MOLLI są wzorowym produktem cechującym się mocą prania oraz jest ekologiczna.

Pięć argumentów, dlaczego warto kupić Molli Ekologiczną Kulę Piorącą?

Ekologia:
Dba o nasze środowisko, nie wywołuje szkodliwych reakcji chemicznych charakterystycznych dla detergentów.
Jest technologią przyjazną środowisku.

Zdrowie:
Pierzemy bez detergentów wywołujących często podrażnienia oraz alergie skórne. Wypłukuje pleśń zarówno z włókna tkanin jak i z wewnętrznej części pralki.

Jakość:
Zapobiega oksydacji włókien wywołanej obecnością chloru w wodzie, zapobiega zmianom koloru tkanin, dba o jakość oraz elastyczność tkanin.

Bezpieczeństwo:
Możemy prać bez wybielaczy, zmiękczaczy a tym samym pozbywamy się negatywnego wpływu detergentów na nasze zdrowie i jakość tkanin.

Oszczędność:
Oszczędzamy! Tradycyjny proszek do prania ok. 3,5 kg w cenie 25 zł wystarczy na ok. 20 prań. Ekologiczna Kula Piorąca Molli, 1 szt., w cenie 40 zł to ok. 1000 prań. Przy codziennym praniu w ciągu 3 lat zużyjemy ok. 55 opakowań proszku płacąc 1375 zł a przy codziennym praniu kulą Molli przez 3 lata wydajemy tylko 50 zł. Oszczędzamy 1325 zł. Natomiast przy użyciu 1/5 standardowej dawki proszku oszczędzamy ponad 1000 zł !!!

Sposób użycia

kula Pralki, których pojemność przewyższa 5 kg zaleca się użyć 2 kul Molli lub kula i saszetki Molli.
kula Przy poważnym zabrudzeniu, gdy koniecznym jest użycie detergentu, 1/5 standardowej dawki proszku wystarczy by otrzymać oczekiwany efekt.
kula Zaleca się oddzielić pranie ubrań kolorowych i białych.
kula Po zakończeniu prania, Molli powinno zostawić się w pralce.
kula Należy cyklicznie (około raz na miesiąc) suszyć Molli aby podtrzymać skuteczność prania.
kula Saszetki wykorzystuje się do prania ubrań w pralce lub w zmywarkach do naczyń zastępując dotychczasową tabletkę. Saszetki umieszczamy na górną półkę zmywarki dodając sól i błyszczyk.

Życzymy zdrowego i oszczędnego prania!